تبر ضد زنگ کینگ 110 استاد زینی 002

menuordersearch
takmes.ir
تبر ضد زنگ کینگ 110 استاد زینی 002
تبر ضد زنگ کینگ 110 استاد زینی 002
تبر ضد زنگ کینگ 110 استاد زینی 002
تبر ضد زنگ کینگ 110 استاد زینی 002
تبر ضد زنگ کینگ 110 استاد زینی 002
تبر ضد زنگ کینگ 110 استاد زینی 002
...

تبر ضد زنگ کینگ 110 استاد زینی 002

(0)
(0)

کینگ 110 - موجودی: 10

رنگ و مدل کالا
کینگ 110
تعداد
+
_
عدد موجود
239,000 تومان

توضیح و ویژگی های مهم

سوالی دارید؟

فروشگاه اینترنتی تک مس
یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی تک مس بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.

فروشگاه تک مس، مجموعه کاملی از بهترین محصولات مسی، انواع چاقو و تبر را فراهم آورده تا نیاز های یکایک شما را برای خرید اینترنتی براورده نماید. این مجموعه همچنین شامل انواع ظروف مسی از قبیل (سینی مسی، بشقاب مسی، قندان مسی، شیرینی خوری مسی، شکلات خوری مسی، پارچ مسی، لیوان مسی، بستنی خوری، آجیل خوری مسی، کتری، قوری ،...، انواع چاقوهای زنجانی و خارجی و ...) است.

پشتیبانی آنلاین

telegrameitaawhatsupgoogleinstagramaparat

مشخصات

مشخصات

طول: 37.5 سانتیمتر

طول تیغه: 23 سانتیمتر

طول دسته: 14.5 سانتیمتر

ضخامت تیغه: 4 میلمیتر

جنس تیغه: فولاد ck75

جنس دسته: چوب جنگلی

برند: استاد زینی

وزن: 685 گرم

کاربردها: مخصوص خرد و قطع کردن چوب و تخته چوب

توضیحات

توضیحات

تبرهای دستی سنگی در دوره پارینه سنگی برای صدها هزار سال مورد استفاده قرار می‌گرفت. به نظر می‌رسد اولین تبرهای سنگی در حدود 6000 سال قبل از میلاد در دوره میان سنگی تولید شده باشد. اینها بیشتر به عنوان ابزاری برای ساخت کشتی ها، خانه ها و گاری ها و همچنین اشیاء دیگر مورد استفاده قرار می‌گرفتند، بنابراین اندازه ها و انواع مختلف مورد نیاز بود. از تبر نیز در میدان جنگ استفاده بسیار موثری میشد. گاهی اوقات تشخیص اینکه از تبر به عنوان سلاح یا ابزار استفاده شده است دشوار است.تبرهای دستی حداقل برای یک و نیم میلیون سال استفاده می‌شد. هومو ارکتوس و انسان نئاندرتال آنها را ساختند و یکی از ضروری ترین ابزار آنها بود. از ابزار هنداکس برای کشتن و قصابی حیوانات، حفاری، خرد کردن چوب و از کندن پوست درختان استفاده می‌شد.

تبر حاضر از جنس فولاد سخت با روکش الکترواستاتیک توسط استاد زینی زنجانی ساخته و در برابر دیدگان شما قرار دارد.

جنس تیغه

جنس تیغه این چاقو ی شکاری از فولاد CK75 است. یکی از انواع فولادهای آلیاژی فولاد ck75 است. فولاد ck75 دردسته فولادهای فنری پرکاربرد قرار دارد که در استاندارد din آلمان به فولاد 1248 و در صنعت به فولاد 1078 شهرت دارد. فولاد فنری ck75 همانطور که از نامش مشخص است نوعی فولاد است که خاصیت فنری یا ارتجاعی دارد. این فولاد می‌تواند پس از اینکه تحت نیرو قرار گرفتن نیرو را در خود ذخیره کنند و پس از برداشته شدن فشار نیروی ذخیر شده را آزاد کرده و به شکل اولیه خود باز گردد. همین خاصیت ارتجاعی موجب شده است تا فولاد فنر ck75 برای ساخت قطعات بسیار زیادی از جمله تیغه انواع چاقو و تبر استفاده شود. این نوع فولاد در معرض رطوبت قابلیت زنگ زدن دارد که سازنده با ابتکاری خاص این نقص را برطرف نموده است. استفاده از رنگ الکترواستاتیک یا همان رنگ کوره در سطح تیغه تبر، این محصول را به یک محصول ضد زنگ مبدل کرده است.

جنس دسته

جنس دسته این تبر از چوب جنگلی است. از انواع چوبها برای ساخت دسته استفاده میشود. ارگونومیک بودن دسته های چوبی یکی از بزرگترین مزیت آنهاست. دسته های چوبی را می‌توان به راحتی در حین ساخت شکل داد تا با خطوط دست انسان مطابقت داشته باشد. چوب طبیعی چسبندگی صاف و راحت را ارائه می‌دهد و باعث میشود چاقو و تبر در دست نلغزد. یکی دیگر از مزایای استفاده از چوب در دستگیره تبر اینست که وزن چاقو کم میشود و فرد براحتی میتواند از آن استفاده کند. دسته توسط پیچ و مهره به بدنه متصل شده است که براحتی میتوان با باز کردن پیچ و مهر دسته را تعویض کرد.

مزایای خرید

محصولات مشابه

دفتر مرکزی تک مس : زنجان - کوی فرهنگ - بلوار لاله - خیابان نیلوفر 4 - پلاک 877
آدرس فروشگاه تک مس: زنجان - سبزه میدان - کوچه باشگاه - پاساژ کسری - طبقه منفی 1- پلاک 3 تلفن 02433366383
تلفن های تماس :09123422539 - info@takmes.ir

telegrameitaawhatsupgoogleinstagramaparat
logo-samandehi