شمشیر سفارشی کلکسیونی iesuke Katana

menuordersearch
takmes.ir
شمشیر سفارشی کلکسیونی  iesuke Katana
شمشیر سفارشی کلکسیونی  iesuke Katana
شمشیر سفارشی کلکسیونی  iesuke Katana
شمشیر سفارشی کلکسیونی  iesuke Katana
شمشیر سفارشی کلکسیونی  iesuke Katana
شمشیر سفارشی کلکسیونی  iesuke Katana
شمشیر سفارشی کلکسیونی  iesuke Katana
...

شمشیر سفارشی کلکسیونی iesuke Katana

(0)
(0)

شمشیر سفارشی کلکسیونی iesuke Katana - موجودی: 1

رنگ و مدل کالا
شمشیر سفارشی کلکسیونی iesuke Katana
تعداد
+
_
عدد اتمام موجودیارسال رایگان
0
0 تومان

توضیح و ویژگی های مهم

محصول سفارشی و در مدت 35 روز قابل تحویل است. با پرداخت 30 درصد قیمت محصول میتوانید این اثر هنری ناب زنجانی را سفارش دهید.برای سفارش محصول با شماره 09123422539 تماس حاصل فرمایید

سوالی دارید؟

فروشگاه اینترنتی تک مس
یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی تک مس بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.

فروشگاه تک مس، مجموعه کاملی از بهترین محصولات مسی، انواع چاقو و تبر را فراهم آورده تا نیاز های یکایک شما را برای خرید اینترنتی براورده نماید. این مجموعه همچنین شامل انواع ظروف مسی از قبیل (سینی مسی، بشقاب مسی، قندان مسی، شیرینی خوری مسی، شکلات خوری مسی، پارچ مسی، لیوان مسی، بستنی خوری، آجیل خوری مسی، کتری، قوری ،...، انواع چاقوهای زنجانی و خارجی و ...) است.

پشتیبانی آنلاین

telegrameitaawhatsupgoogleinstagramaparat

توضیحات

«نداشتنِ دست‌آویزی برای عبور از این زندگی، و به عبارتی نیافتنِ تعادلی برای برقراری آن؛ با این حال، شمشیرزنی را به مخفیگاه‌ خود تبدیل می‌کنم، اما با تکیه بر آن.» این جملاتِ یاگیو مونیوشی (1606-1529)، به خوبی نگرش سامورایی‌ها را در مورد شمشیرزنی در دوره‌ی توکوگاوا نشان می‌دهد. مونیوشی معتقد بود که لزومی ندارد تا شمشیرزنی یک عمل کاربردی باشد، در حالی که ایده‌اش، در قرن هفدهم، ایده‌ای غیر معمول و تا حدودی نشدنی بود. با این حال، تا قرن هجدهم، شمار بسیاری از سامورایی‌ها احساس مشابهی را تجربه می‌کردند. آن‌ها راهی را آغاز کردند که در آن به شمشیرزنی به شکلی رومانتیک نگاه کنند؛ راهی برای روشن‌نگری و غنا بخشیدن و پُر مایه کردنِ زندگی خودِ سامورایی، مانند تمرین کردنِ مراسم چای، کالیگرافی و خوش‌نویسی، مطالعه‌ی رقص نو و یا شعار دادن و آواز سر دادن. بسیاری از مردم رابطه‌ای نزدیک بین ذن و شمشیرزنی می‌بینند، مانند رابطه‌ی آن با نوشتن و یا مراسم چای‌خوری. اما ساده‌انگارانه است، اگر تصور کنیم که هدف از شمشیرزنی آموزش یا هدایتِ ذن است. این در حالی است که شمشیرزنی وسیله‌ای برای آموزه‌های اخلاقی کنفوسیوس نیز هست. در طول دوره‌ی توکوگاوا، موضوعات و مطالب نظامی، به عنوان بخشی از برنامه‌های درسی آموزش سنتی در ژاپن، مورد توجه و تأکید قرار گرفت، تا جایی که در برخی موارد، نیمی از روز صرفِ تمرین و آموزش‌های لازم می‌شد. شمشیرزنی در این مورد، به عنوان بخشی از فرآیند آموزشی مورد استفاده قرار گرفت. از طرفی دیگر، ذن عملی غیرِ روشنفکرانه است، و با تفکر مدرن چندان رابطه‌ای ندارد و ارزش آموزش و فراگیری علوم را ناچیز یا کم اهمیت جلوه می‌دهد. با این حال افراد بسیاری از پژوهشگران و آموزگارانِ شمشیر و شمشیرزنی، هسته‌ی اصلی تفکرِ پیرامون شمشیر را در تفکرات نئوکنفوسیوس می‌دانند و ذن را امری جانبی نسبت به شمشیرزنی در نظر می‌گیرند. به هر حال اما ذن به صورت کلی، تأثیری ژرف بر تفکر و روح ژاپنی داشته است.

مشاهده فیلم محصول

مشخصات

مشخصات

جنس تیغهفولاد ابزار کربنی (TCS-t3)
طول تیغه (ناگاسا)71.5 سانتی متر
طول کوشیرا104 سانتی‌متر
انحنا (Sori)1.9 سانتی‌متر
ضخامت پشت تیغه در هاباکی (Saki-Kasane)7.1 میلی‌متر
ضخامت مرکز تیغه در هاباکی (Moto-Kasane)7.4 میلی‌متر
عرض تیغه در هاباکی (Moto-Haba)3.2 سانتی‌متر
عرض تیغه در کیساکی (Saki-Haba)2.3 سانتی‌متر
وزن تیغه950 گرم
وزن شمشیر بدون غلاف1100 گرم
طرح تیغهChu-Kissaki, Shinogi-Zukuri, Iori-Mune
جنس قطعاتآلیاژ برنج
جنس سایا و تسوکاچوب گردو
مکوگی‌انا (حفره های اتصال ناکاگو)2 عدد

مزایای خرید

دفتر مرکزی تک مس : زنجان - کوی فرهنگ - بلوار لاله - خیابان نیلوفر 4 - پلاک 877
آدرس فروشگاه تک مس: زنجان - سبزه میدان - کوچه باشگاه - پاساژ کسری - طبقه منفی 1- پلاک 3 تلفن 02433366383
تلفن های تماس :09123422539 - info@takmes.ir

telegrameitaawhatsupgoogleinstagramaparat
logo-samandehi